Zakażenia w kraju: 24 692 nowych przypadków, 373 osoby zmarły. Opolskie: 644 nowych przypadków, zmarło 10 osób. Raport 4.11.2020r.

KRAJ

Ministerstwo Zdrowia informuje, że mamy 24 692 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem z województw: wielkopolskiego (3952), mazowieckiego (2797), dolnośląskiego (2324), małopolskiego (2245), śląskiego (2165), łódzkiego (1766), lubelskiego (1543), kujawsko-pomorskiego (1429), pomorskiego (1352), podkarpackiego (1280), świętokrzyskiego (767), zachodniopomorskiego (747), opolskiego (644), podlaskiego (625), warmińsko-mazurskiego (622), lubuskiego (434).

Z powodu COVID-19 zmarło 57 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 316 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem: 439 536/6 475 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

PSSELiczba chorych na dzień raportuLiczba nowych przypadkówLiczba zgonów w ciągu 24 godzinLiczba zgonów łącznieLiczba ozdrowieńców w ciągu 24hLiczba ozdrowieńców łącznie
Brzeg2260050242
Głubczyce254280120355
Kędzierzyn- Koźle11805712726439
Kluczbork2583301013489
Krapkowice51725074209
Namysłów476211192159
Nysa117914022411123
Olesno4016106031617
Opole117165 – opolski
79 – M.Opole
357281288
Prudnik549420641394
Strzelce Op.11569331069246
SUMA7367644102372254561
LICZBA NOWYCH PRZYPADKÓW ZGONÓW – 10, w tym:
Liczba zgonów z powodu COVID-19 – 0
Liczba zgonów z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami – 10

Źródło: Ministerstwo Zdrowia, Opolski Urząd Wojewódzki.

2 myśli na temat “Zakażenia w kraju: 24 692 nowych przypadków, 373 osoby zmarły. Opolskie: 644 nowych przypadków, zmarło 10 osób. Raport 4.11.2020r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: