Podróż nowo kupionym autem zakończył na murze obronnym

W czwartek 17 grudnia o godzinie 10:13 do namysłowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Dworcowej w Namysłowie.

Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej z JRG Namysłów, ZRM i policję.

– Kierowca pędził ulicą Dworcową w Namysłowie w kierunku browaru osobowym fiatem. Stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z jezdni, ściął drzewo i żywopłot, przejechał przez pas zieleni i uderzył w mur obronny. Odniósł obrażenia. Szczęśliwie nikt nie przechodził deptakiem! Auto kupił dzisiaj, skończyło się mandatem i lawetą. To nasz miejscowy antybohater, który wielokrotnie był przez namysłowską policję notowany. Pan miał problem, by po zdarzeniu samodzielnie wyjść z pojazdu. Pomogli mu w tym ratownicy – mówi w rozmowie z portalem 24opole.pl, asp. Paweł Chmielewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie.

Policja podkreśla, że namysłowski deptak obok browaru jest dość popularny, chodzą tamtędy ludzie na bazar, szczególnie ludzie starsi. Kierowca fiata doznał ogólnych potłuczeń, zatrzymano mu dowód rejestracyjny i ukarano mandatem o wysokości 500 zł.

Foto: KPP Namysłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *