Amfetamina i marihuana ukryta w zaroślach.

Zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających usłyszał 27-latek. Mężczyzna na widok policjantów próbował jeszcze uciekać, jednak bezskutecznie. Policjanci podczas przeszukania jego posesji znaleźli ukrytą w zaroślach amfetaminę i marihuanę. Teraz zatrzymanemu grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Kietrza podejrzewali, że mieszkaniec jednej z miejscowości na terenie gminy Baborów może posiadać środki odurzające. Zebrane materiały pozwoliły ustalić, gdzie mężczyzna może przebywać.

Kiedy policjanci pojechali pod wytypowany adres na miejscu zauważyli podejrzanego 27-latka. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy podjął próbę ucieczki. Już po krótkim pościgu podejrzany został zatrzymany. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli ukryte w przydomowych zaroślach narkotyki. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to ponad 100 gramów amfetaminy i marihuany.

Zebrane przez śledczych dowody pozwoliły przedstawić zatrzymanemu 27-latkowi, zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za taki czyn grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policja Głubczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *