Policjanci z Brzegu proszą o pomoc dla swojej koleżanki

Małgosia od 4 lat pracuje w brzeskiej komendzie. Do jej zadań należało prowadzenie policyjnego archiwum. Zawsze rzetelna i dokładna w swoich obowiązkach. Nigdy nie odmawiała, kiedy ktoś potrzebował pomocy. Teraz Małgosia potrzebuje naszego wsparcia w powrocie do samodzielności. Po operacji usunięcia guza mózgu, walczy o powrót do samodzielności. Niestety koszty rehabilitacji są bardzo duże. Pomóżmy jej w walce o zdrowie!

Małgosia ma 32 lata i jest pracownikiem cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Brzegu. Do pracy przychodziła uśmiechnięta. Zawsze sumienna w wykonywaniu swoich obowiązków i życzliwa dla kolegów i koleżanek. W październiku 2020 r. lekarze zdiagnozowali u niej guza mózgu, który został zakwalifikowany do natychmiastowej operacji. Po usunięciu guza, wystąpiły komplikacje. Jej stan zdrowia wymagał kolejnych 3 operacji. Choroba spowodowała, że Małgosia przestała chodzić, jest żywiona dojelitowo, ma rurkę tracheotomiczną i nie mówi. Kilka następnych miesięcy pozostawała w szpitalu pod opieką lekarzy.

Obecnie Małgosia przebywa w Brzeskim Centrum Medycznym na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej. Dzięki terapii wiele osiągnęła. O własnych siłach siedzi i zaczyna stawiać pierwsze kroki. Jednak droga do samodzielności jest jeszcze długa. Pod koniec kwietnia jej pobyt na oddziale rehabilitacji dobiega końca.

Małgosia i jej rodzina nie poddają się Jej umysł pozostał w pełni sprawny i świadomy. Codziennie wkłada wiele wysiłku w ćwiczenia.Szansą na powrót do samodzieności jest kontynuowanie kompleksowej rehabilitacji. Jednak miesięczny pobyt w placówce rehabilitacyjnej to około 30 000 złotych. Dlatego potrzebna jest nasza pomoc. Pomóżmy Małgosi wrócić do zdrowia. Wspólnie możemy więcej.

Aby pomóc Małgosi możecie wpłacać dowolną kwotę na konto:

Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji

nr konta: 34 16801235 0000 3000 1461 2426

tytuł wpłaty: Małgorzata Sternal

KRS 0000273196

Kto z Was w tym roku jeszcze nie rozliczył się z podatku może również na to samo konto przekazać swój 1 % na leczenie Małgosi.

Foto i info: KPP Brzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *