Zaginął Bartosz Kwaśnicki

Policjanci z Brzegu poszukują zaginionego Bartosza Kwaśnickiego. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 8 kwietnia 2021 roku. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod numerem 47 86 332 03 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

Zaginął:
Bartosz Kwaśnicki l. 25
zam. Kościerzyce

Mężczyzna zaginął 8 kwietnia 2021 r. Wówczas po raz ostatni był widziany w Brzegu na ul. Rynek. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 170 cm., szczupłej budowy ciała, włosy brunet krótko ścięte. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie jeansy, kurtkę moro, czarne tenisówki, czarną torba typu listonoszka.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Bartosza Kwaśnickiego, proszone są o kontakt z policjantami z Brzegu pod numerem telefonu 47 86 33 203 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem 112.

Źródło: KPP Brzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *