Zaginął Karol Nowak

Policjanci z Brzegu poszukują zaginionego Karola Nowaka. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 11 kwietnia 2021 roku. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod numerem 47 86 332 03 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

Zaginął:
Karol Nowak l.33
zam. Pawłów

Mężczyzna zaginął 11 kwietnia 2021 r. Wówczas po raz ostatni był widziany w miejscu zamieszkania. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 176 cm., szczupłej budowy ciała, włosy szatyn krótko ścięte. W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie, szarą bluzę z kapturem, buty sportowe typu traper, czarną kurtkę z kapturem.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Karola Nowaka, proszone są o kontakt z policjantami z Brzegu pod numerem telefonu 47 86 33 203 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem 112.

Źródło: KPP Brzeg

Jedna myśl na temat “Zaginął Karol Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *