Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku pod Prudnikiem

Prudniccy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 41. W wyniku zderzenia citroena z volvo zginęła kobieta w ciąży. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o rozwagę i rozsądek na drodze oraz o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy.

W niedzielę (2 maja), po godzinie 11:00 na drodze krajowej nr 41 pomiędzy Niemysłowicami a Rudziczką doszło do tragicznego zdarzenia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 25-latek kierujący osobowym citroenem na łuku drogi z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z volvo, prowadzonym przez 53-letniego mężczyznę.

W wyniku tego zdarzenia kierujący pojazdami oraz pasażerka citroena, która była w zaawansowanej ciąży doznali obrażeń ciała i trafili do szpitala. Niestety pomimo starań lekarzy nie udało się uratować 26-latki. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracował prokurator oraz policjanci ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia drogowego.

KPP Prudnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *