Byłeś świadkiem tego wypadku? Skontaktuj się z policjantami

Policjanci z Opola poszukują świadków wypadku drogowego z 19 lipca 2021 roku w którym zginęła 25-letnia kierująca hyundaiem. Do zdarzenia doszło w obwodnicy Opola przy ulicy Powstańców Warszawskich. Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 45.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 19 lipca około godziny 13:50 na obwodnicy Opola przy ulicy Powstańców Warszawskich. Tam kierująca osobowym renault 42-latka nagle zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się ciągnikiem siodłowym z naczepą, za kierownicą którego siedział 27-latek. W ciągnik siodłowy natomiast wjechała kierująca hyundaiem 25-latka, która siłą odrzutu uderzyła w bariery energochłonne i ekran przy jezdni. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. 62-letnia pasażerka hyundaia i 42-latka kierująca renault z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo. Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku lub mają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 45.

Źródło: KMP Opole

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *