51-latek chciał targnąć się na swoje życie, uratowali go policjanci

W pracy policjantów są momenty, kiedy muszą podjąć odpowiednią decyzję w ułamku sekundy, ponieważ od tego może zależeć czyjeś życie. Tak było też tym razem. Policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się poszukiwaniami usłyszeli niepokojące odgłosy na ostatnim piętrze bloku mieszkalnego. Zastali tam mężczyznę, który chciał targnąć się na swoje życie.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego głubczyckiej policji podczas realizowania swoich codziennych obowiązków pojechali pod adres w którym miał znajdować się poszukiwany przez nich mężczyzna. Kiedy policjanci weszli do jednej z klatek budynku wielorodzinnego usłyszeli niepokojące dźwięki dochodzące z ostatniego piętra. Czujność policjantów spowodowała, że natychmiast pobiegli na samą górę, ponieważ podejrzewali, że może dziać się tam coś złego.

Na strychu zastali 51-letniego mężczyznę, który chciał targnąć się na swoje życie. Policjanci udzielili mężczyźnie niezbędną pomoc oraz powiadomili pogotowia ratunkowe. Do przyjazdu zespołu ratunkowego, funkcjonariusze zaopiekowali się mężczyzną, który był w bardzo złej kondycji psychicznej.

Na miejscu każda sekunda była na wagę złota. Profesjonalizm i zdecydowanie policjantów pozwoliło na uratowanie życia mężczyźnie. 51-latek został przewieziony do szpitala na obserwację. Jego życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

Policja Głubczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *