mł. asp. Bogusz Karaban z Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim zginął jadąc na służbę. Cześć Jego pamięci!

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego kolegi – mł. asp. Bogusza Karabana z Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim. Policjant zginął tragicznie w wypadku drogowym, gdy jechał na służbę. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Wczoraj, 30 września tuż przed godz. 14.00 pomiędzy miejscowościami Pokój – Jagienna, na terenie powiatu namysłowskiego jadąc na służbę w wypadku drogowym zginął nasz kolega – mł. asp. Bogusz Karaban.

Miał 39 lat. Od 9 lat służył w Policji, pozostawił żonę i dwoje dzieci. Bogusz dał się poznać jako zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy też nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega.

Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk w imieniu własnym, kierownictwa oraz wszystkich pracowników i policjantów składa rodzinie, oraz bliskim wyrazy współczucia.

Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!

Spoczywaj w pokoju!

Tekst: KWP Opole
Foto: KPP Namysłów

O zdarzeniu pisaliśmy w artykule – Tragiczny wypadek motocyklisty w gminie Pokój. Zginął policjant jadący na służbę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *