Rowerzysta z wczorajszego wypadku zmarł w szpitalu. Policja szuka świadków zdarzenia

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu wyjaśniają przebieg i okoliczności wypadku, do którego doszło 25 października w Brzegu. Wówczas, około godziny 9:00, doszło do potrącenia rowerzysty. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu. Ustalamy okoliczności zdarzenia, a także tożsamość rowerzysty. Osoby posiadające ważne informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 86 33 203.

Do tego wypadku doszło 25 października około godziny 9:00 w Brzegu na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i Piastowskiej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca fordem potrąciła rowerzystę. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Niestety mężczyzna zmarł.  

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. Apel kierujemy do wszystkich osób posiadających informacje o zdarzeniu. Ustalamy również tożsamość rowerzysty. Osoby mogące wnieść do sprawy ważne informacje prosimy o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 86 33 203.

Tekst: KPP Brzeg

Jedna myśl na temat “Rowerzysta z wczorajszego wypadku zmarł w szpitalu. Policja szuka świadków zdarzenia

  1. Rowerzystą aktywnym jestem ciągle od 1964 roku. Zaczynałem na Opolszczyźnie. Kierowcą jeżdżącym stale od 1970 roku.
    Od dramatów uwolni nas tylko poczucie odpowiedzialności. Wzajemny szacunek wszystkich dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Wszyscy możemy mieć coś na sumieniu i wszyscy starajmy się byśmy nie mieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *