Wojewódzkie obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej w Opolu

Wczoraj odbyły się uroczyste obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia państwowe i resortowe oraz awanse na wyższe stopnie w Służbie Celno-Skarbowej i wyższe stanowiska w Służbie Cywilnej.

W uroczystościach uczestniczyli Dyrektor Departamentu Audytu Środków Publicznych w Ministerstwie Finansów, Biskup Pomocniczy Diecezji Opolskiej, kapelan duszpasterstwa KAS, dyrektorzy i zastępcy zaproszonych izb administracji skarbowej, dyrekcja Izby Administracji Skarbowej w Opolu, naczelnicy Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Opolu, naczelnicy urzędów skarbowych w Głubczycach, Kędzierzynie-Koźlu, Kluczborku i Oleśnie oraz funkcjonariusze i pracownicy opolskiej KAS.

Obchody rozpoczęły się mszą świętą odprawioną w intencji Pracowników i Funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opolu. Po mszy odbyła się uroczysta zbiórka na placu przed Opolskim Urzędem Celno-Skarbowym w Opolu przy ul. Grunwaldzkiej. W trakcie uroczystości, nowo przyjęci funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej, złożyli ślubowanie na sztandar Izby Administracji Skarbowej w Opolu.

Podczas obchodów Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Opolu razem z Dyrektorem Departamentu Ministerstwa Finansów wręczyli pracownikom i funkcjonariuszom odznaczenia państwowe za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz odznaki „Zasłużony dla Krajowej Administracji Skarbowej”. Wyróżnionym funkcjonariuszom wręczono akty mianowania na wyższe stopnie w Służbie Celno – Skarbowej. Pracownikom Służby Cywilnej wręczono awanse na wyższe stanowiska służbowe.

Źródło: KAS Opole

Jedna myśl na temat “Wojewódzkie obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej w Opolu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *