Dwóch mężczyzn okradło zegarmistrza. Straty na blisko 13 000 złotych

Prudniccy kryminalni zatrzymali 47 i 64-latka podejrzanych o włamanie do zegarmistrza. Właściciel sklepu wartość skradzionych zegarków oszacował na blisko 13 000 złotych. Podczas przeszukania mieszkania starszego z mężczyzn, policjanci znaleźli i odzyskali skradzione mienie. Mieszkańcy powiatu prudnickiego usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. Teraz za taki czyn grozi im do 10 lat więzienia.

W sobotę, 13 listopada, tuż po godzinie 5:00 rano prudniccy policjanci patrolujący ulice miasta zauważyli, że ktoś włamał się do zegarmistrza. Witryna sklepowa została wybita, a z wystawy skradziono ponad 90 zegarków. Śledczy na miejscu przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli ślady. Właściciel sklepu wartość strat oszacował na blisko 13 000 złotych.

Kryminalni zajmujący się tą sprawą jeszcze tego samego dnia wytypowali dwóch mężczyzn, których podejrzewali o to przestępstwo. Zatrzymani to 47 i 64-letni mieszkańcy powiatu prudnickiego. Policjanci podczas przeszukania mieszkania starszego z mężczyzn znaleźli i odzyskali skradzione zegarki.

Mieszkańcy powiatu prudnickiego usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwo grozi im do 10 lat więzienia.

Policja Prudnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *