53-latek pilnie potrzebował pomocy. Policjanci przewieźli go radiowozem do oddalonego o kilka kilometrów szpitala

Do policjantów z ruchu drogowego podjechał kierowca. Jak się okazało, mężczyzna potrzebował natychmiastowej pomocy medycznej. Funkcjonariusze widząc, że życie 53-latka jest zagrożone i liczy się każda minuta, natychmiast przewieźli go do szpitala.

W piątek (10 grudnia), policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki w ramach działań „Bezpieczny powiat kędzierzyńsko-kozielski” kontrolowali  ruch na obwodnicy miasta. Tuż przed godziną 17:00 do patrolu podjechał kierowca volkswagena. Kierujący powiedział funkcjonariuszom, że jedzie do szpitala, ale czuje się coraz gorzej i nie jest w stanie kontynuować jazdy. Obciążony  różnymi  chorobami 53 latek  m.in. miał problemy z utrzymaniem równowagi, oraz drętwiały mu kończyny.

Z uwagi na szybko pogarszający się stan mężczyzny, policjanci używając sygnałów natychmiast przewieźli go radiowozem do oddalonego o kilka kilometrów szpitala. Działania funkcjonariuszy, pozwoliły mężczyźnie szybko i bezpiecznie dojechać do placówki medycznej, gdzie uzyskał pomoc specjalistów.

Policja Kędzierzyn-Koźle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *