26-latek przewoził samochodem amfetaminę. Schował ją w kole zapasowym

Namysłowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. 26-latek przewoził amfetaminę w kole zapasowym swojego samochodu. Usłyszał dwa zarzuty, posiadanie znacznej ilości środków odurzających i udzielanie ich innym osobom, do których się przyznał. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Namysłowscy policjanci zajmujący się walką z przestępczością narkotykową zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu namysłowskiego. W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może być w posiadaniu znacznej ilości narkotyków. Zabronione substancje miał przywozić z innego województwa swoim volkswagenem.

Podczas kontroli drogowej, funkcjonariusze dokładnie przeszukali jego auto. W kole zapasowym ujawnili blisko 40 gramów białego proszku. Badanie narkotestem wykazało, że jest to amfetamina.

26-latek usłyszał dwa zarzuty z katalogu przestępstw narkotykowych. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i udzielanie ich innym osobom grozi mu do 10 lat więzienia. Mężczyzna był już w przeszłości karany za przestępstwa narkotykowe.

Policja Namysłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *