Mieszkaniec Kluczborka podejrzany o 20 włamań do piwnic

Kluczborscy kryminalni zatrzymali 30-latka, podejrzanego o liczne włamania do piwnic. Mężczyzna miał na swoim koncie 20 okradzionych pomieszczeń. Został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Mieszkańcowi Kluczborka grozi teraz do 10 lat więzienia.

Na przełomie stycznia i lutego br., do kluczborskich policjantów zaczęły docierać informacje o serii włamań do piwnic. Nieznany sprawca plądrował pomieszczenia w blokach na terenie Kluczborka, zabierając wszystko co wartościowe. Sprawą zajęli się kluczborscy kryminalni, którzy w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta.

W trakcie przeszukania jego mieszkania, kryminalni ujawnili skradzione z piwnic łupy, między innymi: elektronarzędzia, akcesoria wędkarskie oraz inne wartościowe przedmioty. Łączna wartość strat, jakie oszacowali pokrzywdzeni, to blisko 3 000 złotych. Odzyskane mienie powróciło już do właścicieli.

Zebrany przez śledczych materiał pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu łącznie 20 zarzutów kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Teraz mieszkańcowi Kluczborka grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Źródło: KPP Kluczbork

Jedna myśl na temat “Mieszkaniec Kluczborka podejrzany o 20 włamań do piwnic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *