Policjanci szukają właścicieli skradzionego mienia

Strzeleccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych między innymi o kradzież przewodów elektrycznych z posesji w Strzelcach Opolskich. Straty oszacowano na kwotę blisko 16 000 zł. 20 i 21-latek usłyszeli już zarzuty, za które grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Kryminalni w trakcie czynności procesowych zatrzymali sporo przedmiotów, mogących pochodzić z innych przestępstw. Funkcjonariusze szukają właścicieli skradzionego mienia.

Policjanci ze strzeleckiej komendy zatrzymali 2 mężczyzn, którzy mieli m.in. dokonać kradzieży przewodów elektrycznych z terenu jednej ze strzeleckich posesji. Straty oszacowano na kwotę blisko 16 000 zł. Śledczy przedstawili im zarzuty, za które grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. W trakcie czynności procesowych funkcjonariusze zabezpieczyli wiele przedmiotów, mogących pochodzić z czynu przestępczego. Z policyjnych ustaleń wynika, że do popełnienia przestępstw mogło dojść w miesiącach lipiec-wrzesień 2021 r. W chwili obecnej policjanci szukają właścicieli skradzionego mienia.

Prosimy o kontakt osoby, które rozpoznają przedmioty widoczne na zdjęciach. Posiadanie dowodu zakupu lub innego potwierdzenia własności ułatwi zwrot jego właścicielowi. W sprawie zabezpieczonych przedmiotów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 8632203 lub 47 8632 212.

Źródło: KPP Strzelce Opolskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *