Podsumowanie weekendu majowego w powiecie głubczyckim. Funkcjonariusze obsłużyli ponad 60 interwencji

Długi majowy weekend za nami. W tym okresie w naszym powiecie doszło do 1 zdarzenia drogowego, w której jeden z uczestników był nietrzeźwy. W tym zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane oraz jednego kierowcę, który znajdował się pod działaniem substancji odurzających. Funkcjonariusze obsłużyli ponad 60 interwencji.

Podczas ostatnich 5 dni na terenie naszego powiatu można było spotkać więcej niż zwykle policyjnych patroli. Policjanci w naszym regionie interweniowali ponad 60 razy.

W trakcie trwania długiego weekendu majowego funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby poszukiwane do odbycia kary. Jeden z nich został zatrzymany na terenie gminy Kietrz, to 34-letni mężczyzna oraz drugi 23-latek na terenie Głubczyc. Mężczyźni zostali przewiezieni do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Na drogach naszego powiatu doszło do jednego zdarzenia drogowego. Tam podejrzany o spowodowanie zagrożenia w ruchu po przebadaniu przez policjantów okazało się, że w wydychanym powietrzu miał ponad 1 promil alkoholu. 40-latek trafił do szpitala z uwagi, na jakich obrażenia doznał.

Kryminalni zatrzymali na terenie Głubczyc dwóch mężczyzn za posiadanie narkotyków. Mężczyźni podróżowali osobowym volkswagenem. Na domiar tego od kierowcy została pobrana krew na zawartość środków odurzających we krwi z uwagi na podejrzenie prowadzenie pojazdu pod działaniem tych substancji.

Źródło: KPP Głubczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *