Pracownica przez kilka dni kradła pieniądze z kasy i towar. Straty wyniosły 1700 zł

W jednym ze sklepów na terenie miasta zgłoszono kradzież. Policjanci ustalili, że stoi za nią 24-letnia ekspedientka pracująca tam od niedawna. W ciągu kilku dni kobieta miała ukraść niemal 1 700 złotych. Jej zachowanie zarejestrowały kamery. Kiedy sprawa wyszła na jaw, tłumaczyła policjantom, że „rączki ją swędziały”.

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej komendy odebrali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy w jednym ze sklepów na terenie miasta. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce ustalili w rozmowie z kierownikiem sklepu, że w jego ocenie za kradzieżami stoi zatrudniona niedawno młoda kobieta.

24-letnia ekspedientka przez kilka dni wyjmowała gotówkę z kasetki. Ponadto „częstowała się” towarem znajdującym się na półkach nie płacąc za niego. Zachowanie pracownicy sklepu zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu znajdujące się w lokalu. W sumie mieszkanka Kędzierzyna-Koźla okradła przedsiębiorcę na kwotę blisko 1 700 złotych.

Tłumacząc funkcjonariuszom motywy swojego postępowania, 24-latka powiedziała lekceważąco „rączki mnie swędziały”. Teraz kobieta odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Grozi jej kara nawet do 5 lat więzienia. Miejmy nadzieję, że do czasu rozprawy ta młoda osoba zmieni swoje podejście i zachowanie na bardziej odpowiedzialne.

Policja Kędzierzyn-Koźle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *