Zawadzkie. Potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych – film z momentu zdarzenia

W sobotę 18 czerwca po godzinie 12 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Opolskiej i Handlowej w Zawadzkiem.

Kierujący dostawczym Renault jadąc ulicą Opolską od strony przejazdu kolejowego prawdopodobnie nie zauważył, że przed przejściem dla pieszych zatrzymały się pojazdy, by przepuścić pieszych.

Mężczyzna, by nie uderzyć w samochody zjechał na lewą stronę niszcząc pachołek ze znakiem. Następnie ze sporą prędkością uderzył pieszego, który był już za wysepką na przejściu.

Mężczyzna siłą odrzutu uderzył w barierki przy przejściu.

22-letni mężczyzna został zabrany do szpitala przez zrm.

Film otrzymaliśmy od naszego czytelnika

4 myśli na temat “Zawadzkie. Potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych – film z momentu zdarzenia

  1. Drogi kierowco chwilówka , bocian , prowident , ZAPRASZAJĄ ZA GŁUPOTĘ się PŁACI !!! Teraz tylko by poszkodowany nie miał poważnych uszczerbków na swym zdrowiu. I wiesz co „januszu-kierowco” ani Mi nie jest trochę ciebie żal . To było jawnie zrobione z PREMEDYTACJĄ . To już nie że znalazłeś uprawnienia w czipsach !!! HWDP!!!

  2. Takiego kierowcę powinno karać się się najsurowiej jak się da, człowiek nie nadaje się do prowadzenia nawet hulajnogi. Mam nadzieję, że poszkodowany się z tego wyliże, a sprawca zasługuje na więzienie.

  3. Żeby nie zniszczyć samochodów, lepiej przejechać człowieka? Co się z wami dzieje ludzie?! Złom ważniejszy od ludzi!
    Co za chore myślenie

    1. Jeżeli by nie odbił w lewo to prawdopodobnie skończyło by się to śmiercią pierwszego pieszego który został by przyciśnięty do stojącego auta……..kara za taki wyczyn?? ….moim skromnym zdaniem min 10 lat wakacji…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: