Kierujący Volkswagenem miał przy sobie amfetaminę. Auto nie było dopuszczone do ruchu

Zachowanie podejrzanych często zdradza to co mają na sumieniu. Tak też było tym razem. Widok policjantów na mężczyznę zadziałał paraliżująco. Okazało się, że przy sobie miał narkotyki. Samochód pozostawiał również wiele do życzenia. Kontrola drogowa skończyła się zatrzymaniem mężczyzny.

Kryminalni patrolując nocą ulice Głubczyc w pewnym momencie zauważyli samochód, który już wcześniej był w ich kręgu zainteresowań. Niezwłocznie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego volkswagena. W środku znajdował się 38-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego. Od razu funkcjonariusze zauważyli, że coś nie gra w zachowaniu mężczyzny.

Jak sami policjanci podkreślają – często zachowanie osób, które mają coś na sumieniu ich zdradza. Tak było też i tym razem. Na widok policjantów 38-latek wręcz zaniemówił, wypowiadał się nieskładnie i nielogicznie. W trakcie prowadzonych czynności kryminalni znaleźli w schowkach samochodu amfetaminę. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć skąd się wzięła w samochodzie którym kierował. To jednak nie koniec problemów. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że volkswagen poruszał się pomimo braku dopuszczenia do ruchu.

Mężczyzna został zatrzymany. Z uwagi na podejrzenie, że kierował on pod działaniem środków odurzających została od niego pobrana krew, a prawo jazdy zostało zatrzymane. Sprawa 38-latka finał będzie miała w sądzie. Grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja Głubczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: