Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwą kobietę, która niszczyła zaparkowane samochody

Policjantem jest się 24 godziny na dobę. Udowodnił to policjant głubczyckiej komendy. Gdy wracał do domu po zakończonej służbie zatrzymał kobietę niszczącą zaparkowane samochody na jednej z ulic miasta.

Policyjna służba, to nie tylko ustawowe 8 godzin. Ściągając mundur nie przestaje się być policjantem. To rodzaj pracy w której jest się całą dobę. Funkcjonariusze stoją na straży prawa w służbie, jak i po jej zakończeniu.

Udowodnił to policjant głubczyckiej komendy. Kiedy wracał z komendy do swojego domu na jednej z ulic Głubczyc zauważył agresywną kobietę, która krzyczała i niszczyła zaparkowane wzdłuż jezdni samochody. 21-letnia kobieta nie reagowała na polecenia do zachowania się zgodnego z prawem. Policjant obezwładnił młodą kobietę i zaczekał na przyjazd patrolu. Okazało się, że agresorka była nietrzeźwa.

Zatrzymana została przewieziona do jednostki policji, gdzie miała szanse wytrzeźwieć i się uspokoić. Teraz szacowane są straty jakie wyrządziła kobieta w związku ze swoich zachowaniem.

Źródło: KPP Głubczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: