Kobieta oszukiwała przy sprzedaży robotów kuchennych znanej marki. Została zatrzymana po 3 latach

Głubczyccy policjanci we współpracy z policjantami z Kędzierzyna Koźla ustalili miejsce pobytu i zatrzymali poszukiwaną 48-latkę. Kobiecie udowodniono oszustwa przy sprzedaży robotów kuchennych. 48-latka ukrywała się u swojego kolegi. Kobieta odbędzie teraz karę blisko 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Głubczyc od blisko 3 lat prowadzili poszukiwania za 48-letnią mieszkanką Głubczyc. Kobieta była poszukiwana za oszustwa finansowe. Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze podejrzewali, że kobieta może ukrywać się na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Współpraca głubczyckiej i kędzierzyńsko-kozielskiej jednostki pozwoliły na zaplanowanie akcji zatrzymania poszukiwanej.

Kiedy funkcjonariusze pojechali pod wytypowany adres, ich przypuszczenia się potwierdziły. 48-latka była bardzo zaskoczona wizytą nieumundurowanych policjantów. Zatrzymali oni kobietę oraz przewieźli do jednego z zakładów karnych.

48-letnia kobieta będzie musiała odbyć karę blisko 3 lat pozbawienia wolności. Na swoim koncie ma liczne oszustwa, których dopuszczała się przy sprzedaży robotów kuchennych znanej marki.

Policja Głubczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: