Kolejny wypadek na remontowanym odcinku autostrady A4. Jedna osoba zabrana do szpitala

W niedzielę 25 września o godzinie 11:49 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku na 261 kilometrze autostrady A4.

Po dojeździe służb na miejsce okazało się, że do zdarzenia doszło na 281 kilometrze.

Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie, po jednym z OSP Wysoka i OSP Ujazd, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 23 HEMS Opole i policję. Na miejsce udawały się także zastępy straży pożarnej z powiatu krapkowickiego, ale zostały zawrócone.

Kierujący samochodem ciężarowym marki MAN z przyczepą z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn na remontowanym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił go na bok.

Ciężarówką podróżowały dwie osoby. W wyniku zdarzenia jedna z nich została poszkodowana i zabrana przez ZRM do szpitala.

Dokładne przyczyny zdarzenia ustala policja.

Nitka w kierunku Katowic jest zablokowana.

Foto: OSP Wysoka, OSP Ujazd, KP PSP Strzelce Opolskie i Czytelnik

Jedna myśl na temat “Kolejny wypadek na remontowanym odcinku autostrady A4. Jedna osoba zabrana do szpitala

  1. To, w jaki sposób ustawione są tam betonowe barierki woła o pomstę do nieba . Pas ruchu raz jest szerszy, by za chwilę zwęzić się tak, że jadąc osobówką ma się strach w oczach. Dla autobusów i ciężarówek jest tam po prostu za wąsko. Tam, gdzie się da, tiry jadą poboczem robiąc ogromne koleiny. W innych miejscach, przycierają opony o barierki energochłonne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: