Kuniów – mężczyzna wyszedł z hotelu przejechał niespełna 50 metrów i wpadł do rowu. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile

W czwartek 6 października o godzinie 10:54 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Opolskiej w Kuniowie.

Do zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej z KP PSP Kluczbork, jeden z OSP Kuniów, zespół ratownictwa medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 23 HEMS Opole (zawrócony) i policję.

Po przybyciu służb na miejsce potwierdzono treść zgłoszenia.

Kierujący z obrażeniami ciała został zabrany przez ZRM do szpitala. Jak się okazało, był pijany, badanie alkomatem wykazało u niego ponad 3 promile.

Z informacji, do jakich udało nam się dotrzeć wiadomo, że mężczyzna chwilę przed zdarzeniem był w pobliskim hotelu. Gdy wychodził recepcjonistka widząc w jakim jest stanie próbowała go zatrzymać i zadzwonić na policję, mężczyzna jednak szarpiąc się z kobietą wybiegł z hotelu wsiadł do auta i ruszył z piskiem opon. Przejeżdżając niespełna 50 metrów podróż zakończył w rowie.

Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

Foto: Pomoc drogowa Lechmot – 533 994 444 i Johny

Jedna myśl na temat “Kuniów – mężczyzna wyszedł z hotelu przejechał niespełna 50 metrów i wpadł do rowu. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: