Mężczyzna i dziecko zginęli w wypadku. Dwójka dzieci zostało ciężko rannych. Tragiczne skutki zderzenia dwóch ciężarówek i auta osobowego na A4

W poniedziałek 21 listopada o godzinie 13:38 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na 224 km. autostrady A4 na pasie w kierunku Wrocławia.

W pobliżu węzła Prądy doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych oraz jednego osobowego.

W wyniku wypadku dwie osoby z auta osobowego poniosły śmierć na miejscu. Dwójka dzieci w ciężkim stanie zostały zabrane do szpitala. Jedna śmigłowcem LPR natomiast druga karetką.

Samochodem Ford Galaxy podróżował mężczyzna z trójką dzieci. Mimo reanimacji nie udało się uratować mężczyzny oraz dziecka.

W miejscu wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin.

Ruch w kierunku odbywa się jednym pasem. Natomiast ruch w kierunku Wrocławia wpuszczany jest na pas przeciwległy przez pas awaryjny i powraca na nitkę w kierunku Wrocławia.

Do wypadku zadysponowano trzy zastępy z JRG Niemodlin, po jednym z OSP Komprachcice, OSP Dąbrowa, policja, zrm oraz śmigłowiec LPR – Ratownik23.

Foto: 24opole.pl

Jedna myśl na temat “Mężczyzna i dziecko zginęli w wypadku. Dwójka dzieci zostało ciężko rannych. Tragiczne skutki zderzenia dwóch ciężarówek i auta osobowego na A4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *