46-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Wpadł bo przekroczył dozwoloną prędkość

Policjanci z Brzegu zatrzymali do kontroli 46-letniego właściciela forda. Mężczyzna w jednej z miejscowości w gminie Grodków przekroczył dozwoloną prędkość o 30 km/h. Jak się okazało był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Trafił już do więzienia gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy.

W minioną niedzielę tuż po godzinie 18:00 policjanci z brzeskiej drogówki zatrzymali do kontroli forda. Powodem zatrzymania było przekroczenie dozwolonej prędkości. 46-latek w terenie zabudowanym jechał ponad 80 km/h. Dozwoloną prędkość przekroczył o ponad 30 km. Za to wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 800 zł. Na jego konto wpłynęło również 9 punktów karnych.

Szczegółowa kontrola pokazała, że mężczyzna ma również inne przewinienia na koncie. W systemie widniał jako osoba poszukiwana. 46-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania. Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna trafił już do więzienia gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy.

Źródło: KPP Brzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *