Całonocne poszukiwania młodego mężczyzny zakończyły się sukcesem

Dzisiaj w godzinach nocnych na terenie gminy Wołczyn prowadziliśmy dziania poszukiwawcze za 20-letnim mężczyzną, który opuścił miejsce zamieszkania informując, że chce popełnić samobójstwo.

Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy około godziny 02.00. Z treści zgłoszenia wynikało, że młody mężczyzna poszedł w kierunku miejscowych pustostanów oraz terenów leśnych, z zamiarem odebrania sobie życia.

Z uwagi na występujące w nocy złe warunki atmosferyczne, minusową temperaturę, silny wiatr oraz padający śnieg, w kluczborskiej jednostce ogłoszony został alarm. W niecałe pół godziny po zgłoszeniu służbom zaginięcia młodego człowieka, kilkudziesięciu policjantów stawiło się do służby gotowych do rozpoczęcia poszukiwań za młodym mężczyzną. Dodatkowo w działania poszukiwawcze włączyły się jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

Poszukiwania zakończyły się dzisiaj około godz. 9.30, kiedy to mężczyzna został odnaleziony przez policjantów w pomieszczeniach piwnicznych, jednej z posesji w gminie Wołczyn. Policjanci na miejscu zastali go w stanie niezagrażającym jego życiu i zdrowiu. Młody mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Źródło: KPP Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *