Alesie Kudzelich – osoba poszukiwana przez policję

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu poszukują Alesie Kudzelich. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 45 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Opolu prowadzi poszukiwania na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Katowicach.

KUDZELICH Alesia, c. Aleksandra,

ur. 02.07.1997r. Pińsk

ost. miejsce zamieszkania Mysłowice.

Sąd Okręgowy w Katowicach skazał Alesie Kudzelich na karę więzienia za przestępstwa kradzieży. 25-latka nie stawiła się jednak w Zakładzie Karnym i ukrywa się przed organami ścigania, dlatego Sąd Okręgowy w Katowicach wydał za nią list gończy.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 45 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *