Dwie osoby zginęły w zderzeniu Skody i Renault na obwodnicy Białej

W czwartek 9 lutego około godziny 12:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu busa oraz samochodu osobowego.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 414 pomiędzy Białą, a Krobuszem.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego doszło do zderzenia osobowej skody z busem. W pojazdach tych podróżowały 3 osoby, które doznały obrażeń ciała. Niestety pomimo natychmiastowej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować 74-letniego kierowcy oraz 74-letniej pasażerki, którzy podróżowali pojazdem osobowym. Busem natomiast kierował 41-letni mężczyzna, który był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia pracuje prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Zabezpieczane są ślady, przeprowadzane oględziny tak aby wyjaśnić wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Droga wojewódzka 414 obecnie jest zablokowana. Wyznaczono objazdy dla pojazdów ciężarowych przez miejscowości Dębina, Krapkowice. Natomiast dla pojazdów osobowych drogami lokalnymi.

Foto: Policja Prudnik

Jedna myśl na temat “Dwie osoby zginęły w zderzeniu Skody i Renault na obwodnicy Białej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *