Uwaga na trudne warunki na drodze. Kierujący samochodem ciężarowym wpadł do rowu na DK45 koło Krapkowic

W drogach Opolszczyzny panują bardzo trudne warunki do jazdy. Z powodu opadów śniegu służby otrzymują wiele zgłoszeń dotyczących zdarzeń drogowych.

Na DK45 zaraz za Krapkowicami w kierunku Żużeli doszło do zdarzenie drogowego z udziałem samochodu ciężarowego. Kierujący ciężarowym MAN-em stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do rowu. Auto przewróciło się na bok.

Z naczepy wysypał się przewożony ładunek.

Kierujący jadący DK45 przez Krapkowice mogą spodziewać się sporych utrudnień w ruchu w związku z wyciąganiem zestawu z rowu.

Foto: Policja Krapkowice, Pomoc Drogowa Langer 605 041 902

Jedna myśl na temat “Uwaga na trudne warunki na drodze. Kierujący samochodem ciężarowym wpadł do rowu na DK45 koło Krapkowic

  1. Szkoda słów. Prędkość większości tzw. tirów znacznie przekracza dopuszczalną 70 km/h. Może jakiś stary klekot typu star czy jelcz tak się porusza. Standard z tego co obserwuję codziennie to 90km/h + .Teren zabudowany to samo praktycznie zero hamowania. Teraz dodajmy do tego niesprzyjające warunki pogodowe no i myślenie typu ” …. ślisko a gdzie tam, tonaż się nieźle przykleja do drogi” no i mamy efekt taki jak widać powyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: