Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę. Dodatkowo funkcjonariusze ujawnili kilka krzewów konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających i uprawy. Grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

Kilka dni temu policjanci z Komisariatu w Lewinie Brzeskim zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. Podejrzewali, że może mieć związek z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze wykonali szereg czynności zmierzających do jego zatrzymania.

Kryminalni postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia i zapukali do drzwi jego mieszkania. Mężczyzna nie ukrywał swojego zdziwienia. Podczas czynności w mieszkaniu było czuć woń marihuany. Funkcjonariusze w mieszkaniu w specjalnie przygotowanej szafie znaleźli podejrzane substancje. Susz roślinny i kilka krzewów zabezpieczyli, a podejrzewanego zatrzymali. Badanie narkotesterem pokazało, że zabezpieczone substancje to kilkadziesiąt gramów marihuany i kilka krzewów konopi indyjskich.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i uprawy, do których się przyznał. Za takie przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja Brzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *