28-latek pożegnał się z bliskimi i wyszedł z domu informując, że popełni samobójstwo

Dzięki szybkim działaniom brzeskich policjantów 28-latkowi nic się nie stało. Mężczyzna pożegnał się z rodziną i powiedział, że targnie się na swoje życie. Funkcjonariusze odnaleźli go w rejonie torowiska. Pamiętaj! Jeśli znajdujesz się w stanie kryzysu emocjonalnego poproś o pomoc, nie czekaj aż będzie za późno. Skorzystaj z Całodobowej Linii Wsparcia dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 70 2222.

19 czerwca, przed godziną 23:00 do oficera dyżurnego z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało że mężczyzna chce się targnąć na własne życie. 28-latek miał się pożegnać z bliskimI i wyjść z domu informując, że popełni samobójstwo.

W związku ze zgłoszeniem Komendant Powiatowy Policji w Brzegu zarządził alarm dla całej jednostki. Zaangażowani policjanci sprawdzili wszystkie miejsca gdzie mężczyzna mógł się oddalić: rejon Odry, miejskie parki zieleni, dworzec kolejowy i torowisko.

Około godziny 1:30 funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę tuż przy torowisku ukrytego w zaroślach. Dzięki szybkim działaniom policjantów 28-latkowi nic się nie stało.

Pamiętaj! Jeśli znajdujesz się z stanie kryzysu emocjonalnego, poproś o pomoc, nie czekaj aż będzie za późno Jeśli znasz kogoś, kto znajduje się w kryzysie emocjonalnym nie bądź obojętny. Pomoc można znaleźć w Poradniach Psychiatrycznych i Psychologicznych, Miejskich i Gminnych Ośrodkach Pomocy Społecznej, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Możesz również skorzystać z Całodobowej Linii Wsparcia dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 70 2222.

Źródło: KPP Brzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *