Wymuszenie pierwszeństwa przez rowerzystkę przyczyną potrącenia na przejściu w Kędzierzynie-Koźlu

W czwartek 27 lipca przed południem służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o darzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego oraz rowerzystki w rejonie skrzyżowania Placu Wolności i alei Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu.

Według ustaleń pracujących na miejscu policjantów starsza kobieta przejeżdżając przez przejście dla pieszych z pasem dla rowerzystów uderzyła w bok samochodu Peugeot prowadzonego przez starszego mężczyznę. Na przejściu znajduje się wysepka.

Poszkodowana trafiała pod opiekę ratowników z ZRM, a następnie została zabrana do szpitala.

Winnym zdarzenia uznano kobietę jadącą rowerem.

Foto: kk24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *