Zaginiony z Bielawy, odnaleziony na naszym terenie

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Otmuchowie pomogli zaginionemu mężczyźnie. 63-latek był poszukiwany przez jednostkę Policji z Bielawy. Gdy wyszedł z lasu, zauważyła go kobieta, która poinformowała o tym fakcie dyżurnego z Otmuchowa. Mężczyzna cały i zdrowy został przekazany rodzinie.

Wczoraj (12 września) po godzinie 18:30 dyżurny otmuchowskiej jednostki otrzymał informację, że w rejonie miejscowości Szklary znajduje się mężczyzna, który wyszedł z lasu i potrzebuje pomocy.

Niezwłocznie na interwencję został wysłany patrol funkcjonariuszy. Na miejscu okazało się, że 63-letni mężczyzna się zgubił. Podczas wykonywania czynności policjanci uzyskali informację, że jednostka z Bielawy prowadzi poszukiwania za zaginionym od dnia 10.09.2023 r. Mundurowi nawiązali kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym poszukiwania. Zaginiony mężczyzna cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodzinie.

Przypominamy, aby wybierając się samemu do lasu lub na dłuższe wędrówki informować o tym swoich bliskich i zabierać naładowany telefon komórkowy, który ułatwi poszukiwanie i nawiązanie kontaktu.

Źródło: KPP Nysa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *