Poszukiwany za znęcanie schował się w łóżku

Nyscy policjanci zatrzymali 33-letniego poszukiwanego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze znaleźli go w jednym z mieszkań w Nysie. Gdy weszli do środka, mężczyzna schował się w łóżku. Został zatrzymany i trafił do aresztu. Ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo z art. 207 Kodeksu Karnego.

Nyscy policjanci otrzymali informację, gdzie może przebywać poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 33-latek. Kiedy funkcjonariusze zapukali do jednego z mieszkań w Nysie, drzwi otworzyła im kobieta. Podczas sprawdzania pomieszczeń za poszukiwanym, mundurowi usłyszeli szelest dobiegający z pokoju. Funkcjonariusze dokładnie przeszukali pomieszczenie i w łóżku znaleźli 33-latka.

Mężczyzna został zatrzymany. 33-latek poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości za znęcanie się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy. Mieszkaniec Nysy ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Nysa