Zderzenie dwóch samochodów na DK42 w Porąbkach

W sobotę 30 listopada o godzinie 21:10 do oleskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Porąbki (gmina Rudniki).

Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej z JRG Olesno, OSP Rudniki, OSP Żytniów, policję i zespół ratownictwa medycznego.

Po dojeździe na miejsce ustalono, że doszło zderzenia dwóch samochodów osobowych. Nikomu nic się nie stało.

Na czas prowadzonych działań, ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Fot. OSP Rudniki i OSP Żytniów