Strażak z JRG 2 Opole został Ironmanem

W dniach 7–8 września 2025 roku w Malborku odbył się Castle Triathlon Malbork – jedna z najbardziej wymagających imprez sportowych w Polsce.

Na starcie pełnego dystansu Ironman, czyli 3,8 km pływania, 180 km jazdy na rowerze i 42,2 km biegu stanął st. str. Dawid Zelek z Komendy Miejskiej PSP w Opolu, który na codzień wyjeżdża do zdarzeń w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Opolu.

Zawodnik z ogromną determinacją pokonał wszystkie etapy, osiągając czas 11 godzin 26 minut 22 sekundy.

Wielkie gratulacje !!!!

Fot. KM PSP Opole