Wypadek na trasie Łambinowice – Szadurczyce. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala

W czwartek 3 marca o godzinie 13:26 do nyskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Łambinowice – Szadurczyce.

Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Nysa, jeden z OSP Łambinowice, zespół ratownictwa medycznego i policję.

Kierująca samochodem osobowym marki Fiat z nieznanych na tę chwilę przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo.

Strażacy udzielili poszkodowanej kobiecie kwalifikowanej pierwszej pomoc, następnie przekazali przybyłemu ZRM, który zabrał ją do szpitala.

Przyczyny wypadku ustala policja.

Foto: OSP Łambinowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *