Poszukiwany przez policjantów zatrzymany z narkotykami.

Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Strzelec Opolskich. Mężczyzna był poszukiwany sądowym nakazem doprowadzenia do zakładu karnego za rozboje.

Dodatkowo – podczas zatrzymania – posiadał blisko 2,5 grama amfetaminy. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi łącznie ponad 9 lat. Musi się też liczyć z karą do 3 lat więzienia za posiadanie środków odurzających.


35-latek w ręce Policji wpadł 25 października, tuż po godzinnie 11:00. Policjanci wydziału kryminalnego strzeleckiej komendy uzyskali informację, że na terenie miasta może przebywać poszukiwany przez sąd mężczyzna.

Funkcjonariusze zauważyli poszukiwanego w centrum miasta. 35-latek na widok policjantów zaczął się denerwować. Szybko się też okazało, że to nie jedyne przewinienie mieszkańca miasta. Śledczy w kurtce 35-latka znaleźli zawiniątko z białym proszkiem.

Policjanci zabezpieczyli podejrzaną substancje, a mężczyznę zatrzymali. Badanie potwierdziło ich przypuszczenia. Zabezpieczona substancja to blisko 2,5 grama amfetaminy.

Mężczyzna jeszcze tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie odbywa wcześniej zasądzoną kare ponad 9 lat pozbawienia wolności za rozboje.

Dodatkowo, za posiadanie narkotyków grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

Foto: Archiwum O!PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *