Zawadzkie – groźne potrącenie pieszego z psem na przejściu dla pieszych

W niedzielę 29 marca o godzinie 20:01 do strzeleckich służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych na ulicy Opolskiej w miejscowości Zawadzkie.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen potrącił mężczyznę wraz z psem przechodzącego przez przejście dla pieszych, następnie uderzył w znak drogowy, otarł się o drzewo, kończąc swoją podróż uderzając w budynek mieszkalny.

W wyniku potrącenia 25-cio letni mężczyzna dostał bardzo rozległych obrażeń – jego stan jest ciężki. Niestety psa nie udało się uratować.

Kierującemu osobówką nic się nie stało.

Na miejscu wypadku pracują wszystkie służby ratownicze.

Poszkodowany został przetransportowany do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

Foto: Maciej.

    1. Rozwiń myśl. Mam rozumieć, że winą za spowodowanie wypadku na przejściu dla pieszych była wina pieszego z psem na przejściu dla pieszych, a nie szybko-wściekłego kierowcy który po uderzeniu pieszego musiał zatrzymać się na bloku. Spokojnie kierowca się wywinie niestety.

  1. Brak oświetlenia na przejściu i nadmierna prędkość std to nie 1 nie ostatni wypadek na tej drodze i tym przejściu

    1. Jest latarnia tuż przy przejściu daje jednak słabe światło, ale fakt to przejście jest jakieś pechowe, mnóstwo tam wypadków a jak kierowca tak „poleciał” to cos w tym musiało byc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: