Areszt dla obywatela Ukrainy podejrzanego o śmiertelne pobicie.

Opolscy policjanci zatrzymali podejrzanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Zatrzymany to 44-letni obywatel Ukrainy. Podejrzany trafił na 3 miesiące do aresztu. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kluczborku śledztwo dotyczące pobicia, na skutek którego zmarł 57- letni obywatel Ukrainy,

Do zdarzenia doszło 12 kwietnia na terenie gminy Dobrzeń Wielki. Do tej sprawy policjanci zatrzymali 44 – letniego mężczyznę. Z ustaleń mundurowych wynika, że agresor znał swoją ofiarę. Mężczyźni wspólnie wynajmowali dom pod Ozimkiem.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy wskazuje na to, że podejrzany pobił swojego współlokatora, który jeszcze przed przybyciem służb medycznych zmarł w wyniku doznanych obrażeń.

44 – latek usłyszał dziś zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sąd Rejonowy w Kluczborku wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Taki czyn zagrożony jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Opolska Policja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: