KMP w Opolu prowadzi poszukiwania opiekuńcze za Michałem Szpytkowskim

Komenda Miejska Policji w Opolu prowadzi poszukiwania opiekuńcze za Michałem Szpytkowskim lat 17, który samowolnie oddalił się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z matką. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Michała Szpytkowskiego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Michał Szpytkowski
urodzony 11 grudnia 2003 rok
zamieszkały Opole

28 kwietnia nieletni kolejny raz samowolnie oddalił się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z matką.

Rysopis: szczupła budowa ciała, ok. 174 cm wzrostu, ciemne blond włosy, niebieskie oczy. W dniu ucieczki ubrany był w czarne spodnie typu „joggery”, czarne buty sportowe, bluzę ciemną typu „kangurka” z kapturem , kurtkę typu „baseballowa” koloru czarnego z białymi rękawami. Posiada też czapkę bejsbolówkę koloru czarnego z czerwonym daszkiem.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Michała proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

KMP Opole

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *