22-latek zatrzymany za posiadanie i uprawę narkotyków

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i uprawę narkotyków. 22-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec kwietnia 2021 roku, tuż po godzinie 1:00 policjanci z Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu patrolując miasto zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego renault. Samochodem tym jechał młody mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

W trakcie wykonywanych czynności mężczyzna zachowywał się nerwowo. Uwagę funkcjonariuszy przykuło pudełko, które kierowca schował do kieszeni. Okazało się, że znajdował się w nim biały proszek. W kieszeni kurtki 22-latka policjanci znaleźli jeszcze zielony susz.  

Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że zabezpieczone substancje to amfetamina i marihuana.

22-latek został zatrzymany. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli dodatkowo kilka krzaków konopi indyjskich. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Będzie odpowiadał za uprawę konopi i posiadanie środków odurzających. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja Kędzierzyn-Koźle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *