Komenda Miejska Policji w Opolu poszukuje zaginionego Daniela Palucha.

6 maja 22-latek wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną i znajomymi.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Daniela Palucha proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Daniel Paluch urodzony 23 października 1998 r., zamieszkały w Opolu. 6 maja nad ranem Daniel wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Telefon, który ze sobą zabrał jest nieaktywny.

Rysopis: wzrost 187 cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemnego, krótkie. Ubrany w czarną kurtkę z dużym, jasnym napisem na całej długości lewego rękawa, spodnie dresowe koloru czarnego, buty sportowe Nike czarne z czerwoną podeszwą.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Daniela proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45 lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: