33-letni mieszkaniec Otmuchowa zatrzymany za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszał 33-letni mieszkaniec Otmuchowa. Podejrzenia kryminalnych, co do posiadania przez mężczyznę narkotyków, potwierdziły się w trakcie przeszukania jego mieszkania. Funkcjonariusze znaleźli ponad 120 gramów suszu roślinnego. Badania narkotesterem potwierdziły, że zabezpieczone środki to marihuana. Mężczyźnie grozi teraz nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z nyskiej komendy podejrzewali, że jeden z mieszkańców Otmuchowa może posiadać środki odurzające w swoim mieszkaniu. Ich przypuszczenia potwierdziły się, gdy pojechali pod wytypowany adres.

Podczas przeszukania, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 120 gramów suszu roślinnego, który był tam ukryty. Badania narkotesterem pokazały, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 33-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Za takie przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Policja Nysa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: