4 kilogramy suszu oraz ponad 20 krzewów konopi indyjskiej znaleziono u 64-latka

Wszystko zaczęło się od pracy kryminalnych, którzy podejrzewali 64-latka o posiadanie narkotyków. Po przeszukaniu posesji okazało się, że było tam blisko 4 kilogramy suszu oraz ponad 20 krzewów konopi indyjskiej. Mężczyzna został już zatrzymany i grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego głubczyckiej komendy od kilku tygodni pracowali nad sprawą w której podejrzewali 64-letniego mieszkańca gminy Baborów o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze w toku sprawdzeń ustalili, gdzie zamieszkuje podejrzany i zaplanowali akcję.

Po wejściu policjantów na teren posesji zastali kompletnie zaskoczonego mężczyznę. Nie spodziewał się, że funkcjonariuszom uda się ujawnić jego kryjówkę w której miał narkotyki. W działaniach brały udział wzmożony siły policji z uwagi na podejrzenie, że w środku mogą znajdować się duże ilości narkotyków. Informacje uzyskane przez kryminalnych pozwoliły na szybkie działanie na miejscu i odnalezienie substancji.  Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 64-latka, policjanci znaleźli tam blisko 4 kilogramy suszu marihuany oraz ponad 20 roślin konopi indyjskiej.

64-latek został zatrzymany i tymczasowo aresztowany. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły przedstawić podejrzanemu zarzuty za które grozi mężczyźnie do 15 lat pozbawienia wolności.

Policja Głubczyce

Jedna myśl na temat “4 kilogramy suszu oraz ponad 20 krzewów konopi indyjskiej znaleziono u 64-latka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *