Tragiczny wypadek w Kluczborku – nie żyje motocyklista

W sobotę 4 września o godzinie 17:25 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku motocyklisty na ulicy Opolskiej w Kluczborku na wysokości cmentarza.

Do zdarzenia zadysponowano zastęp z JRG Kluczbork, dwa z OSP Kuniów, zespół ratownictwa medycznego i policję.

Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu i rozpoznaniu, w wyniku odniesionych obrażeń odstąpiono od udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu motocykliście.

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego potwierdził zgon 39-letniego motocyklisty.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem, jadąc od Opola w kierunku Kluczborka, stracił panowanie nad maszyną i uderzył w mur cmentarza.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Utrudnienia potrwają kilka godzin.

Przyczyny wypadku ustala policja pod nadzorem prokuratora.

18 myśl na temat “Tragiczny wypadek w Kluczborku – nie żyje motocyklista

 1. Jeny nadal nie mogę w to uwierzyć fajny chłopak zawsze zagadał pogadał a tu już Go nie ma😭😭😭😭😭😭😭

 2. najpierw czeba mieć doświadczenie wielo letnie a pużnij się popisywać na publicznych drogach i mieć głowe na karku i troche rozumu a nie manetka do końca

  1. Posłuchaj mnie ty gnoju, prostaku j…ny! To był mój przyjaciel. Nie masz pojęcia jakie miał doświadczenie w jezdzie na motocyklu wiec jeb…j sie w ten swój pusty łeb!!! Jezdził na motocyklu od dziecka i z pewnościa doświadczenie miał większe niż Ty na tym swoim skuterze bądz rowerze Januszu! Nie masz pojęcia co się tak naprawdę stało wiec zamknij ryj amebo umysłowa!!!

  2. Jasiu durny łbie skończ pier*olic ! Doświadczenie ? Co Ty pieprzysz…Kierowca jeździł motocyklami od dziecka i pojęcie z doświadczeniem miał o motocykach ogromne.
   Seba spoczywaj w pokoju [*]

  3. Posłuchaj pajacu.. Ten Chłopak i mój dobry znajomy. Jezdził na motocyklu od zawsze! Więc daruj sobie głupie gadanie i komentowanie osoby której tak naprawde nie znałeś. Głupi jasiu!

 3. powiem jedno uprawnienia na motocykl i cięszkie maszyny powinni mieć po psycho testach bo szkoda życia a życia jest zbyt krótkie aby je tracić motor to pocisk i nic cie nie uchroni jest człowiek zdany albo przeżyje albo nie

 4. Widziałem jak ten gość jechał Ponieważ za Jasieniem mi na czołówkę szedł z prędkością ogromna jechałem sobie spokojnie z rodzina i gdyby nie moja reakcja może by się to skończyło gorzej zgodzę się z kolega na motocykl powinni robić psychotesty bo większość tych wielkich motocyklistów nie ma myślenia realnego jestem szczęśliwy ze dojechałem z moja rodzina do celu spokojnie i nikt mi nie powie że ludzie z wyobraźnia lecą jak wariat od Opola i to jest prawidłowe zachowanie dobrze ze nikomu innemu krzywdy nie zrobił tyle w moim komentarzu a może ktoś na dk45 widział jak leci motocyklista i ma video? Niedowiarki by szybko przestały pisać głupie komentarze chcesz się ścigać i szaleć to na tor!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *