Jechał bez uprawnień, miał przy sobie narkotyki i był poszukiwany listem gończym

Dzielnicowy z Białej podjął interwencję wobec mężczyzny, który zlekceważył przepisy sanitarne obowiązujące w sklepach. W trakcie legitymowania okazało się, że 29-latek poszukiwany był listem gończym do sprawy narkotykowej. Policjant ustalił również, że mężczyzna przyjechał do sklepu pomimo braku uprawnień do kierowania. Dodatkowo, podczas przeszukania samochodu oraz przy mężczyźnie, policjanci znaleźli amfetaminę oraz marihuanę. Mieszkaniec Opola został zatrzymany i trafił do aresztu.

Do zdarzenia doszło w czwartek (18 listopada) przed godziną 18:00 na terenie gminy Biała. Dzielnicowy z miejscowego posterunku, kontrolujący jeden ze sklepów pod kątem stosowania się klientów do obostrzeń sanitarnych, zauważył mężczyznę, który nie miał założonej maseczki. W trakcie kontroli 29-letniego mieszkańca Opola okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Okręgową w Radomiu do sprawy narkotykowej.

W trakcie dalszych czynności szybko wyszło na jaw, że nie był to koniec kłopotów 29-latka. Mężczyzna bowiem do sklepu przyjechał samochodem pomimo tego, że nigdy nie miał prawa jazdy. Dodatkowo podczas przeszukania pojazdu oraz przy mężczyźnie policjanci znaleźli amfetaminę oraz marihuanę.

29-latek został zatrzymany i trafił do aresztu. Dodatkowo usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za co grozi mu do 3 lat więzienia.

Policja Prudnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: