Tragiczny wypadek na autostradzie A4. Nie żyją 3 osoby. Czwarta osoba w ciężkim stanie została zabrana do szpitala śmigłowcem LPR

We wtorek 1 lutego o godzinie 12:54 do krapkowickich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na 245 kilometrze autostrady A4.

Do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej z JRG Krapkowice, zastęp z OSP Rogów Opolski, zastęp z OSP Dąbrówka Górna, 2 zastępy z OSP Odrowąż, zespół ratownictwa medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 23 HEMS Opole i policję.

Kierowca samochodu dostawczego z przyczepką jadąc nitką w kierunku Wrocławia z nieustalonej na tę chwilę przyczyny, zjechał z autostrady do rowu, następnie uderzył w betonowy przepust wodny.

Samochodem podróżowały 4 osoby, które zostały poszkodowane. Niestety trzy z nich zginęły na miejscu.

Po długiej walce o życie czwarta osoba w ciężkim stanie została zabrana drogą powietrzną do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

Okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku będzie ustalać policja pod nadzorem prokuratora.

Ruch w kierunku Wrocławia jest zablokowany.

Na miejscu jest Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach. W miejsce tragicznego wypadku udaje się także grupa operacyjna Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Foto: KW PSP Opole, czytelnicy

4 myśli na temat “Tragiczny wypadek na autostradzie A4. Nie żyją 3 osoby. Czwarta osoba w ciężkim stanie została zabrana do szpitala śmigłowcem LPR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *